KARG10 E Franchise HizmetiE Franchise Bayilik Nedir ?

 
    e-Franchise Bayilik sistemi stoksuz e-Ticaret sisteminde ki Karg10’un geliştirmiş olduğu karlı sistemlerden biridir. e-Franchise Bayilik sisteminin temel mantığı sizlerinde B2B (Tedarikçi-Tedarikçi) satışlar yapmanızı sağlamaktır. Bu satışları yapabilmeniz için sizlere Karg10 tarafından bir e-Ticaret sitesi kurulur. Bu site kullanıma hazır, anahtar teslim bir şekilde sizlere teslim edilir. Bu siteden tüm ürünlerimizi sizler de bizim gibi XML Bayilik vererek bir çok satıcının satışından kar elde etmiş olursunuz. Karg10’un bünyesinde bulunan bütün ürünlerden alacağınız ekstra indirimler sayesinde, sizlerde çok uygun fiyatlarda karlı satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırlanan web sitesinden 12 farklı pazaryerine tam entegrasyon kurabilme imkanına sahip olursunuz. Ardından tüm sürecin birebir danışmanlığı Agim Group şirketinin profosyonel danışman kadrosu tarafından sizlere sağlanır. Sizler bu program sayesinde bir çok yenilikten faydalanmış olursunuz. Kısaca kurulan zincirde sizlerde XML Tedarikçisi olabilirsiniz.E Franchise Bayilik Programının İçeriği Nedir ?

 

1. Anahtar Teslim e-Ticaret Sitesi

-Sitenizin kurumsal görünümü sağlanır.
-Sitenizin tüm tasarımı tarafımızca yapılır.
-Karg10’da bulunan tüm ürünler aynı şekilde sitenize aktarılır.
-Sitenizin tüm içerikleri tarafımızca SEO’ya uygun bir şekilde girilir.
 

2. 12 Farklı Pazaryerine Çift Taraflı Tam Entegrasyon

-Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti,  , Modanisa, Pazarama, Amazon Türkiye, Needion, Allesgo, Op1001, İdefix vb gibi pazaryerlerine size verilen panel üzerinden entegre olabilirsiniz.
 

3. E Franchise Bayilik Danışmanlığı

-Sitenizin yönetim paneli kullanımı A’dan Z’ye öğretilir.
-Sitenizde vereceğiniz XML Bayilik ve Dropshipping  sisteminin tüm detayları aktarılır.
-XML Bayilik için ihtiyacınız olan tüm bilgi birikimi sizinle paylaşılır.
-Sitenizi diğer sitelere göre nasıl öne çıkaracağınızı hakkında rasyonel planlamalar yapılır.
-Mentörlük düzeyinde adım adım ilerlenir.
-Bu program sayesinde şirket gelir/giderlerinizi profosyonel bir biçimde yönetebilme imkanına sahip olursunuz.
 

4. Reklam ve Seo Danışmanlığı

-Sitenizi Google, Facebook, Instagram gibi platformlarda en uygun şekilde nasıl öne çıkarılacağı tarafımızca yapılır ve size öğretilir.
-Sitenizde ki tüm içerik, blog v.b alanların vermiş olduğunuz hizmet ve hedef kitlenize göre SEO uyumlu hale getirilerek öne çıkması sağlanır.


5. Ekstra İskontolu Fiyatlar

-E Franchise hizmeti ile Karg10 üzerinde standart bayiliğin üzerinde görülmemiş iskontolar ile sektörde öne çıkma fırsatına sahip olursunuz.
 E Franchise Bayiliğin Avantajları Nedir ?

    E Franchise bayilerimiz için bir çok avantaj mevcuttur. Bu avantajları sırasıyla sayarsak, pazaryerlerinde bulunan ortalama güncel komisyon bedelleri +’dir. e-Franchise bayilerimize kurulan web sitesinde sadece ortalama %3 düzeyinde sanal pos komisyonu alınır. Pazaryerlerinde ortalama vade süresi 28 gündür. E Franchise bayilik sisteminde vade süresi sanal pos şirketinin firma bazlı değişkenlik gösterebilmesi ile birlikte ortalama 3-5 iş günüdür. Güncel kargo bedelleri ortalama 45₺ iken E Franchise bayilerimiz kargo bedeli ödemezler. Çünkü kargo çıkışları kendi bayilerinin anlaşmalı pazaryeri kodlarıyla sağlanır. Bu nedenle kargo bedeli aynı Karg10’da ve tüm XML bayilik sisteminde olduğu gibi satıcı tarafından yani sizin muhtemel bayiniz tarafından karşılanır. Pazaryerlerinde keyfi iadeler mevcuttur. E Franchise sisteminde B2B (Tedarikçiden-Tedarikçiye) satışlar gerçekleştireceğiniz için 14 gün koşulsuz iade gibi bir durum söz konusu değildir. Kısaca E Franchise bayilik sisteminde kullanıcıya vaat edilen şudur;
Sizler de kendi pazarınızı oluşturup, kendi bayilik ağınızı yönetebilirsiniz. Stok tutma, depo kurma, personel giderleri gibi maliyetleri aşarak, dropshipping sisteminde E Franchise programına dahil olarak muhtemel bayilerinizden siparişler almaya başlarsınız. Aldığınız siparişleri ise Karg10 cari hesabınıza tanımlanan indirim sayesinde çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kargo bilgilerini paylaşarak kargo sürecini Karg10’a iletmeniz. Böylelikle müşteriniz sizden, siz bizden alım yaparak sistemin devamlılığını sağlamış olursunuz.
E Franchise Bayilik Paketleri  

E Franchise için 4 farklı bayilik paketi mevcuttur. Paketlerin içeriğinde kısmi değişiklikler olup, fiyatlandırmalar iskonto tutarlarına göre yapılmıştır.

Standart E Franchise Paketi 

Tüm ürünlerde geçerli %5 ekstra iskonto tanımlanır.

- Reklam ve Seo desteği bu pakette mevcut değildir.

- Bu pakette sadece 7 Pazaryerine entegrasyon mevcuttur. Trendyol, Çiçek Sepeti, Modanisa, Amazon ve Pazarama dahil değildir.


PRO E Franchise Paketi

Tüm ürünlerde geçerli %10 ekstra iskonto tanımlanır.

- Reklam ve Seo desteği bu pakette mevcut değildir.

- Bu pakette sadece 7 Pazaryerine entegrasyon mevcuttur. Trendyol, Çiçek Sepeti, Modanisa, Amazon ve Pazarama dahil değildir.


VIP E Franchise Paketi

Tüm ürünlerde geçerli ortalama % 20 ekstra iskonto tanımlanır.

- Reklam ve Seo desteği bu pakette mevcuttur.

- Bu pakette 12 Pazaryerine entegrasyon mevcuttur.

- Bu pakette E Franchise bayilerimize Karg10 ile aynı fiyattan ürün satışı yapabilme imkanı verilir.


ELITE E Franchise Paketi

Tüm ürünlerde geçerli ortalama %30 ekstra iskonto tanımlanır.

- Reklam ve Seo desteği bu pakette mevcuttur.

- Bu pakette 12 Pazaryerine entegrasyon mevcuttur.

- Bu pakette E Franchise bayilerimize Karg10 standart satış fiyatlarından daha uygun fiyata ürün satışı yapabilme imkanı verilir.
Detaylı Bilgi için Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.


Karg10 Çalışma Saati Bilgileri

Haftaiçi 10:00 - 18:00 Cumartesi 10:00 - 14.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşabileceğiniz İletişim Bilgileri:

E-Mail:  info@karg10.com
Tel No:  0 (850) 441 0587
Whatsapp: 0 (850) 441 0587

KARG10 Blog Yazıları