Ek Hizmet Tanıtım Videosu                                                                                                                  Ek Hizmet Kullanım Videosu

KARG10 EKSTRA HİZMETLER!

 


KARG10 ile Bir Yenilik Daha Sizlerle!

           
            Karg10 olarak bir yeniliğe daha imza atarak iş ortaklarımıza e ticarette özellikte stoksuz satış, xml bayilik iş modüllerinde en kritik noktalardan biri olan ve bir çok kişi/firmanın mağdur olduğu bir noktaya çözüm niteliğinde geliştirme sağladık. Stoksuz satış yani bir diğer adıyla dropshipping, giriş maliyetlerinin diğer sektörlere kıyasla daha az olduğundan dropshipping günümüzde en rağbet gören sektörlerden biri haline gelmiştir. Dropshipping söylendiği gibi bir çok avantajı bulunan, risklerin ve maliyetlerin daha az olduğu bir iş türüdür. Karg10 olarak avantajlı olarak kabul gören stoksuz satışta en iyi hizmeti vermek, iş ortaklarımıza dropshippingi daha da avantajlı hale getirmek için tüm gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz.
 
            Sektörel tecrübemiz ve stoksuz satışa bakış açımız ile her zaman stoksuz satışta herkes tarafından bilinen avantajlı durumların yanı sıra dezavantajlı durumlara odaklandık. Bunun sonucunda bir çok hatayı ve aksayan noktaları tespit edip çözüm sağladık. Karg10 olarak herkes tarafından çağın en büyük en avantajlı ve en kazançlı sektörü olarak kabul edilen dropshipping iş modülünde bilinmesi gereken ve doğru kararlar ile devam edilmesi gereken bir sektör olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle EKSTRA HİZMETLER Karg10 iş ortaklarının yardımına koşuyor.

            Ekstra hizmetler ile bünyemizde faaliyet gösteren tüm iş ortaklarımız görmeden müşterilerine gönderdiği kargolarda artık daha çok söz sahibi olacaklar. Bunun yanı sıra taşıma sırasında hasar gördüğü için, kusurlu ürün nedeniyle iade aldıkları siparişlerinde de ekstra hizmetler sayesinde bu iade oranları da minimum seviyeye inecektir. Müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak ve müşterilerini değerli hissettirmek isteyen tüm iş ortaklarımız dilediği gibi paketlerine eklemeler yapabilecekler. İş ortaklarımızın geri dönüşleri ile hazırladığımız bu yeni hizmetimiz stoksuz satışta marka değeri oluşturmak ve işlerini ileriye taşımak isteyen tüm iş ortaklarımız ekstra hizmetleri gönül rahatlığıyla kullanabilirler.


Peki Bu Ekstra Hizmetler Nedir ?

  1. Ekstra Koruyucu Ambalaj

  2. Sipariş Fotoğraf Çekimi

  3. Standart Teşekkürler Notu

  4. Özel Teşekkürler Notu

  5. Paket Üzerinde Mağaza Adı

  6. Paket Üzerinde Logo

  7. Hediye Paketi

  8. Paket Üzerinde Fatura

      Genel olarak açıkladığımız bu 8 ekstra hizmet türümüz zaman içerisinde artarak daha fazla noktada hizmet verecektir. Siparişlerinizi ve siparişlerinizden aldığınız geri dönüşleri olumlu yönde arttıracak bu ekstra hizmetleri genel olarak yukarıda belirtilen şekildedir. Ayrıntılı olarak açıklamak gerekirse aşağıdaki gibidir.
   

  1. Ekstra Koruyucu Ambalaj

              Bu hizmet türü özellikle hassas, kırılma oranı yüksek ve değerli siparişlerinizde kullanabileceğiniz bir hizmet türüdür. Karg10 standart olarak her siparişte koruyucu ambalajlar kullanmaktadır. Sizler ekstra koruyucu ambalaj isteyerek bu standart ambalajlamanın üstüne bir kez daha koruyucu ambalaj yaptırarak paketinizin güvenle müşterinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmet türünü özellikle elektronik kategorimizde bulunan kırılmaz ekran ürünlerinde kullanabilirsiniz.
   

  2. Sipariş Fotoğraf Çekimi

              Bu hizmet türü ile siparişlerinizin paketlenmeden önceki ve sonraki durumu fotoğraflanarak siz değerli iş ortaklarımıza iletilir. Bunun sonucunda stoksuz satışta görmeden kargo teslimatı yapma sorunun önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca pazaryerlerinde yaşanan iade süreçlerinde bu hizmet sayesinde kanıt niteliği taşıyan görsellere erişmiş olursunuz.
   

  3. Standart Teşekkürler Notu

              Standart teşekkürler notu ek hizmetlerimiz arasında en çok ilgi gören ve müşteriler tarafından en çok geri dönüşü getiren hizmet türümüzdür. Karg10 ekip arkadaşlarımız tarafından profesyonelce belirlenen teşekkür kartını paketleriniz içerisine eklenmesini talep ederek olumlu geri dönüşler almanızı sağlayabilirsiniz.
   

  4. Özel Teşekkürler Notu

              Özel teşekkürler notu standart teşekkürler notu gibi müşterilerinize paket içerisine iletebileceğiniz ve olumlu geri dönüşler alabileceğiniz bir hizmet türüdür. Standart teşekkürler kartından ayrılan yönü ise not içeriğini sizler belirliyorsunuz. Dilediğiniz şekilde yazabileceğiniz teşekkürler metnini bizlere ileterek müşterinize sizin tasarladığınız bir teşekkür kartı iletebilirsiniz.
   

  5. Paket Üzerinde Mağaza Adı

              Bu hizmet türünde paket içerisine mağaza adınızı veya marka adınızı ekletebilirsiniz. Markalaşma süreçlerinde katkısı olan etkili hizmet türlerinden biridir.
   

  6. Paket Üzerinde Logo

              Paket üzerinde logo hizmeti ile kurumsal görünmenizi sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra markalaşma sürecinize de katkı sağlayacak bir hizmet türüdür. Bu hizmet ile paket içerisine logonuzu ekleyebilirsiniz.


  7. Hediye Paketi

              Siparişlerinizde isteğiniz doğrultusunda karg10 standart hediye paketleri ile paketlenmesini isteyerek müşterilerinize gönderim yaptırabilirsiniz. Bu hizmet türü ile dilediğiniz müşterinize hediye paketi hizmeti sunarak memnuniyet oranlarınızı arttırabilirsiniz.

   

  8. Paket Üzerinde Fatura

              Stoksuz satış sektöründe kullanıcıların en çok talep ettiği fakat standart olarak alamadığı bir hizmet ise siparişlerinizde fiziki fatura iletme hizmetidir. Dropshipping yaparak müşterilerinize kestiğiniz faturalarınızı mail yolu ile iletmek durumunda kalmaktasınız. Fakat Karg10 olarak kesilen faturaları müşterilerine paket içerisinde fiziki olarak göndermek isteyen tüm iş ortaklarımıza bu hizmeti sunuyoruz.  Tüm iş ortaklarımız diledikleri zaman müşterilerine fiziki fatura gönderimi yapabilirler.

   

                  Karg10 olarak xml bayilik sektöründe her daim en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Stoksuz satışta eksik kalınan yönleri tamamlamak ve her geçen gün hizmet kalitesini artırarak siz değerli iş ortaklarımıza en iyi hizmeti sunmayı amaç ediniyoruz. Sizlerde KARG10 EKSTRA HİZMETLER ile satışlarınıza olumlu yönde etki sağlayabilirsiniz.

  KARG10 Blog Yazıları