Türkiye’nin Dropshipping Devi KARG10 | Xml Bayilik Hizmeti

 

KARG10 olarak dropshipping ve xml bayilik hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet ile amacımız iş ortaklarımıza stoksuz, zahmetsiz ve düşük sermayelerle gelir sağlayabilmesini, e ticaret öğrenebilmesini ve sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetin imkanlarından yararlanarak sektör içerisinde iş hacimlerini büyütmelerinde destek olmaktır. Günümüzde en rağbet gören iş modüllerinden olan dropshipping iş modülü xml link teknolojisi ile daha da ileri bir seviyeye taşınmıştır. KARG10 olarak stoksuz satış ile xml bayilik hizmetini siz değerli kullanıcılara sunarak iş ortaklarımıza profesyonel bir deneyim yaşatmayı hedeflemekteyiz.

 

Xml | Dropshipping Bayilik Hizmeti Nedir ?

            Xml, karg10.com'da bulunan tüm ürünlerin fiyat, stok, görsel, açıklama, barkod vb. bilgiler bulunan tüm ürünlerimizi entegrasyon programları vasıtasıyla kendi web sitenize ya da satış yaptığınız pazaryeri platformlarında kolayca satışa sunabilmenize imkan sağlayan bir formattır.

            Dropshipping, bir tür perakende satış yöntemidir. Dropshipping iş modülünde kelime anlamıyla birlikte stoksuz satış olanağı sunan bir satış ve iş yöntemidir. Stoksuz satış ile satışa sunduğunuz ürünleri stok tutmadan yalnızca ürünleriniz satıldığında tedarik ederek riskleri ve sermayeyi en aza indirme imkanı bulunmaktadır. Stoksuz satış ve xml bayilik ile bir satıcı için en önemli noktalardan biri olan başlangıç sermayesine yok denecek kadar az ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca, lojistik ve envanter yönetimi gibi konularla ilgilenmek gibi bir zorunluluk olmadığından stoksuz satış yöntemi ile iş yükü bir hayli azalmaktadır. Tüm bunların yanı sıra dropshipping yani stoksuz satış ile satıcılar genellikle ürün kalitesi ve kargo gönderim sürelerinde aktif rol oynamadıklarından bu alanlarda kontrol sahibi olmazlar. Bu durum da ise müşteri memnuniyetini sağlamak için güvenilir ve profesyonel tedarikçilere ihtiyaç duyulur. Bu durumda ise Türkiye’nin dropshipping devi KARG10! Sloganı ile yola çıkan KARG10 her daim sizlerle!

KARG10 ile Xml Bayilik Avantajları

           

            KARG10, stoksuz satış ve xml bayilik sektöründe her daim iş ortaklarının yanında olmayı bunun yanı sıra her zaman şeffaf bir işleyiş yürütmeyi amaç edinmiş bir dropshipping firmasıdır.  KARG10 kuruluş ve işleyiş planlamasında her zaman sektördeki yapılan hataları, tıkanan noktaları, yürütülmeyen durumları ve stoksuz satış yapmak isteyen girişimcilerin mağdur olduğu noktaları tespit ederek, bu durumlara çözüm üretmeyi amaçlayarak stoksuz satışın günümüzde daha işlevsel olmasında katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Neden KARG10 ?

1- KARG10 standart olarak 12.00’a kadar aynı gün kargo hizmeti sunmaktadır.

2- KARG10’da siparişlerin tamamı KARG10’nin profesyonel personelleri tarafından paketlenip kargoya teslim edilmektedir. KARG10 kesinlikle kendi bünyesinden kargolamadığı hiçbir ürünü satışa sunmamaktadır.

3- KARG10 bünyesinde toplamda 35.000 çeşit ürün bulunmaktadır.

4- KARG10 hizmet saatlerini genişleterek 24 saat Whatsapp destek hattını aktif olarak hizmete sunmaktadır.

5- KARG10 nasıl sipariş oluşturulacağından, xml linkinin nasıl entegre edileceğine kadar videolu ve yazılı destek hizmetlerini ücretsiz olarak sunmaktadır.

6- KARG10, tüm iş ortaklarının pazarda rekabet edebilmesini isteyen ve bunun için sektörde en ucuz ve rekabetçi fiyat yapılanmasını benimseyen bir firmadır. Bu nedenle tüm iş ortaklarımıza en uygun fiyatı sunmayı hedefliyoruz.

7- KARG10, kategori yapısı birebir Trendyol kategori yapısıyla aynıdır. Böylelikle entegrasyon süreçlerinde yapılacak olan işlemlerde kolaylığı sağlamıştır.

8- KARG10, profesyonel ve kurumsal hizmeti ile 3 farklı lokasyonda aktif olarak hizmet vermektedir. Ankara ve İstanbul’da olmak üzere 3 farklı depo ve ofisimizi ziyaret etmek isteyen her iş ortağımız bizleri ziyaret edebilmektedirler.

9- KARG10, 24 saat aralıksız desteğinin yanı sıra yapılan her güncellemede, siparişlerde ve sipariş durumlarında Whatsapp Duyuru hattı dahil olmak üzere sms ve mail ile de kesintisiz bir şekilde iş ortaklarını haberdar etmektedir.

KARG10 İşleyişi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

Faturalandırma Süreçleri

KARG10’nde faturalar siparişler kargoya teslim edildikten hemen sonra sistemimiz tarafından otomatik olarak kesilip iş ortaklarımızın mail adreslerine iletilmektedir.

Kargo Firmaları

KARG10 aktif olarak Aras Kargo ve Sürat Kargo ile çalışmaktadır. Yalnızca Çiçeksepeti siparişlerinde yalnızca Aras Kargo ile çalışmaktadır. Harici tüm siparişlerinizi dilediğiniz bu iki kargo firması ile oluşturabilirsiniz.

Bayilik Ücretleri

KARG10’da xml bayilik tamamen ücretsizdir.

E-franchise Bayilik Hizmeti

KARG10, e-franchise hizmetleri ile standart ücretsiz xml bayiliğin yanı sıra e ticareti daha profesyonel yapmak isteyen kullanıcıların hizmetine sunulan bir hizmet türüdür. E-franchise bayilik ile KARG10’nde görünen fiyatlardan ekstra iskontolar ile satış yapma imkanına ve KARG10 ürünleri ile sektörde alt bayilikler oluşturma imkanına sahip olabileceğiniz avantajlı hizmetlerden biridir.  KARG10 bilgisi dışında bu hizmete eş ya da benzer yapılan her türlü etkinlik KARG10 tarafından kabul görmemektedir. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

Xml Linkleri Hakkında

KARG10 olarak, varyantlı ve varyantsız olmak üzere 2 farklı xml linki ile çalışmaktayız. Buna ek olarak varyantlı xml linklerinin entegratörler tarafından entegre edilmekte zorlanıldığını bildiğimizden opsiyonel olarak daha sade ve entegratörler tarafından dönüştürülmüş opsiyonel varyantlı xml linkimizi de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra sizlere mesaj yoluyla xml linkleri iletilecektir.

Xml Link Güncelleme Sıklığı

Xml linklerimiz anlık olarak güncellenmektedir.

 

Hemen KARG10 Bayisi Olarak Satışa Başla!
 
Başvuru Formu için Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz!
 

KARG10 BAYİLİK BAŞVURU FORMU


KARG10 Blog Yazıları